Plastikiniai langai Kuršėnai

 • Izoliacija ir energijos taupymasPlastikiniai langai daugiausia yra dvigubo ar trigubo stiklo konstrukcijos, kurių tarpai užpildyti inertinėmis dujomis, pavyzdžiui, argonu. Tai padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir vėsinimą vasarą, taip sumažinant šildymo ir vėdinimo sąnaudas.
 • PriežiūraPlastikiniai langai lengvai prižiūrimi ir valomi. Jų paviršius netraukia dulkių ir jie gali būti nuvalomi šiltu vandeniu ir muilu.
 • Žema kainaPlastikiniai langai dažniausiai yra pigesni už medinius ar aliumininius analogus, todėl jie gali sutaupyti lėšų įsirengiant ar renovuojant namus.

Susisiekime


  Plastikiniai langai

  Plastikiniai langai turi daug privalumų, todėl jie yra populiari pasirinkimas daugelyje namų.

  Balkonų stiklinimas Šiauliai

  Balkono stiklinimas

  Mediniai langai yra populiarus pasirinkimas dėl jų natūralaus grožio ir kitų savybių.

  Aliuminio konstrukcijos

  Aliuminis yra tvirtas, atsparus korozijai ir nebus suplyšęs ar nusidėvėjęs laikui bėgant.

  Kodėl plastikiniai langai?

  Kiekvienam pastatui langai yra labai svarbus elementas, kuris turi įtakos tiek išvaizdai, tiek funkcionalumui. Vienas iš populiariausių šių dienų langų pasirinkimų yra plastikiniai langai. Šie langai yra labai populiarūs dėl daugelio privalumų, įskaitant jų izoliacinį efektyvumą, ilgaamžiškumą ir estetinę išvaizdą.

  • Izoliacija ir energetinis efektyvumas
  • Ilgaamžiškumas ir priežiūra
  • Estetika ir dizainas
  • Garsas ir saugumas
  • Aplinkosauga
  • Patraukli kaina

  01

  SUSISIEKIME

  02

  ĮVERTINAME

  03

  ATLIEKAME

  Dirbome su…

  Kodėl plastikiniai?

  Izoliacija ir Energetinis Efektyvumas

  Vienas iš pagrindinių plastikinių langų privalumų yra jų gebėjimas užtikrinti geros izoliacijos lygį. Dauguma plastikinių langų yra su dvigubu ar net trijų stiklų sluoksniu, kurio viduje yra inertinės dujos, tokios kaip argonas. Ši konstrukcija padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir vėsinimą vasarą, taip sutaupant energiją ir mažinant šildymo bei vėdinimo sąnaudas. Tai taip pat prisideda prie mažesnės anglies dioksido emisijos, todėl plastikiniai langai yra draugiški aplinkai.

  Ilgaamžiškumas ir Priežiūra

  Plastikiniai langai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Jie yra atsparūs korozijai ir teršalams. Jų paviršius yra lengvai valomas ir netraukia dulkių. Daugelis gamintojų siūlo ilgalaikį garantijos laikotarpį, todėl galite būti tikri dėl šių langų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

  Estetika ir Dizainas

  Plastikiniai langai gali puikiai derintis su įvairių stilių pastatų architektūra. Jie yra prieinami įvairiomis spalvomis, formomis ir stilių variantais, todėl galite lengvai priderinti juos prie savo namų ar verslo pastato išvaizdos. Tai leidžia jums išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą.

  Garsas ir Saugumas

  Plastikiniai langai taip pat gali pagerinti garsų izoliaciją. Jie sumažina garsų, sklindančių iš gatvės ar kaimyninių erdvių, kas turi poveikį vidaus komfortui. Be to, šie langai gali būti įrengti su moderniomis saugumo funkcijomis, pavyzdžiui, daugelio taškų užraktais ir stiprintomis durimis, padidinančiomis pastato saugumą.

  Aplinkosauga

  Plastikiniai langai yra draugiški aplinkai ne tik dėl jų energijos taupymo efektyvumo, bet ir dėl gamybos proceso. Jų gamyba dažnai reikalauja mažiau energijos nei kitų medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio, langams gaminti. Be to, plastikinių langų medžiagos gali būti perdirbamos, sumažinant atliekų kiekį.

  Kaina ir Ekonomiškumas

  Plastikiniai langai dažnai yra ekonomiškesni nei mediniai ar aliumininiai analogai. Tai padeda taupyti pinigus naujo pastato statybos arba senų langų renovacijos metu.

  Dažniausiai užduodami klausimai