Kaip reguliuojasi plastikiniai langai?

Kaip reguliuojasi plastikiniai langai?


Plastikinių langų rėmas gali būti sureguliuojamas, kad būtų užtikrintas teisingas langų uždarymas ir sandarumas. Dažniausiai tai atliekama pasukant specialius reguliavimo varžtus arba slankiojant atitinkamas rėmo dalis. Užtikrinkite, kad rėmas būtų visiškai uždarytas ir nesukeltų per didelio ar per mažo įtempimo. Pagrindiniai plastikinių langų reguliavimo būdai apima šiuos veiksmus:

Atidarymas ir uždarymas

Plastikiniai langai gali būti atidaryti ir uždaryti pasukant rankeną arba vartą (jei tokia yra įrengta). Tai leidžia jums reguliuoti oro cirkuliaciją ir langų naudojimą priklausomai nuo poreikių.

Ventiliacija

Dauguma plastikinių langų turi specialius ventiliacijos mechanizmus, kurie leidžia langams būti dalinai atidarytiems, taip užtikrinant oro cirkuliaciją be poreikio visiškai atidaryti langus.

Šoniniai posūkiai

Kai kurie plastikiniai langai turi šoninius posūkius, kurie leidžia langams lengvai šiek tiek nuleisti ar pakelti, reguliuojant oro srautą.

Dvigubos/triejų stiklų padėtis

Jei plastikiniai langai turi dvigubus arba trijų stiklų paketus, šie stiklai gali būti reguliuojami, kad būtų kontroliuojamas izoliacinis efektyvumas. Tai yra naudinga šiltesniais arba šaltesniais mėnesiais, kad būtų galima išlaikyti optimalią temperatūrą vidaus patalpose.

Lanko slenksčiai

Kai kurie plastikiniai langai turi lanko slenksčius, kurie leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti langą pasukant rankeną. Tai yra patogu, ypač tais atvejais, kai reikia greitos ir patogios prieigos prie lango.

Rankenos ir užraktai

Plastikinių langų rankenos gali būti su užraktais, kurie užtikrina saugumą ir galimybę užrakinti langą, kad jis negalėtų būti atidarytas iš išorės.

Reguliuojami plastikiniai langai, leidžia naudotojams pritaikyti juos skirtingoms oro sąlygoms, taip pat užtikrinti geresnę izoliaciją ir saugumą. Tačiau svarbu žinoti, kaip tinkamai naudoti langų reguliavimo mechanizmus, kad jie tarnautų ilgą laiką ir veiktų sklandžiai.

Comments are disabled.