Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai


Kai kalba pakrypsta apie aukščiausios klasės plastikinius langus, iš pirkėjų lūpų vis dažniau išgirstame vieną pavadinimą – Aluplast. Tai – kompanija, kurios pavadinimas tapo sinonimu inovatyviems ir kokybiškiems langų sprendimams, kurie atitinka šiuolaikinio vartotojo lūkesčius tiek funkcionalumo, tiek estetikos atžvilgiu. Įkurtas Vokietijoje, šis brandas šiandien yra tarptautinis fenomenas, pasižymintis itin aukštomis kokybės normomis ir nepriekaištinga reputacija langų pramonėje.

Šiuolaikinėje statybos pramonėje plastikiniai langai yra neatsiejama energijos taupymo, patvarumo ir estetinio dizaino dalis. Vienas iš pirmaujančių žaidėjų šioje rinkoje – Vokietijos kompanija Aluplast, kuri jau daugiau nei keturis dešimtmečius užtikrina aukščiausią kokybę ir inovacijas langų gamybos srityje.

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Kompanijos Istorija ir Pasiekimai

Aluplast įkūrimas siekia 1982 metus, kai Manfred J. Seitz nusprendė įgyvendinti savo viziją dėl aukščiausios kokybės plastikinių langų gamybos. Nuo tada šeimos valdoma įmonė išaugo iki tarptautinės korporacijos, turinčios filialų ir partnerių visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Aluplast yra žinoma dėl savo inovatyvių technologijų, įskaitant energijos taupymo sistemų ir išmaniojo namų valdymo sprendimų integravimą.

Aluplast plastikinių langų kainos Lietuvoje, 2023 m. lapkričio 3 d.

Profilio modelis Kamerų skaičius Stiklo paketas Kaina už m²
Ideal 2000 3 2 stiklai 149 €
Ideal 3000 5 2 stiklai 179 €
Ideal 4000 5 2 arba 3 stiklai 199 € arba 249 €
Ideal 5000 6 2 arba 3 stiklai 219 € arba 269 €
Ideal 6000 7 2 arba 3 stiklai 249 € arba 299 €
Ideal 7000 6 2 arba 3 stiklai 269 € arba 319 €
8000 7 2 arba 3 stiklai 299 € arba 349 €

Produktų Asortimentas ir Kokybė

Aluplast siūlo platų plastikinių langų asortimentą, pritaikytą įvairiausiems klientų poreikiams – nuo standartinių langų iki nestandartinių, individualaus dizaino sprendimų. Langai pagaminti iš aukštos kokybės PVC profilių, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Įmonės gaminiuose yra naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos ir naujausios technologijos, kurios atitinka griežtus Europos Sąjungos standartus.

Inovacijos ir Tvarumas

Aluplast nuolat ieško būdų, kaip tobulinti savo produktus, siekdama ekologiškumo ir energijos taupymo. Įmonės mokslinių tyrimų ir plėtros (MTP) skyrius aktyviai dirba kurdamas inovatyvius sprendimus, tokius kaip “eco-friendly” langų profilių serija, kurie ne tik sumažina energijos sąnaudas, bet ir yra pagaminti iš perdirbto plastiko.

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Klientų Aptarnavimas ir Paslaugos

Aluplast supranta, kad sėkmingas verslas priklauso ne tik nuo kokybiškų produktų, bet ir nuo nepriekaištingo klientų aptarnavimo. Įmonė siūlo asmeninį klientų konsultavimą, profesionalų montavimo servisą ir ilgalaikę garantiją savo langams. Be to, Aluplast atstovybės Lietuvoje užtikrina greitą ir patogų prieinamumą prie įmonės produktų ir paslaugų.

Vartotojų Atsiliepimai:

 1. Jonas K. – Vilnius: “Tikrai negalėčiau būti labiau patenkintas! Nuo pat pirmojo susisiekimo iki pat montavimo pabaigos, Aluplast komanda parodė nepriekaištingą profesionalumą. Jų asmeninis požiūris į mano poreikius ir lūkesčius buvo ne mažiau svarbus nei pačių langų kokybė. Rekomenduoju šią įmonę visiems, kurie vertina aukštą aptarnavimo lygį!”
 2. Rasa P. – Kaunas: “Aluplast langai atrodo nepriekaištingai ir yra labai lengvai valomi – tai buvo vienas iš mano pagrindinių kriterijų renkantis langus. Bet tai, kas mane nustebino, buvo klientų aptarnavimas. Konsultantas buvo itin kantrus ir išsamiai atsakė į visas mano klausimas, o montuotojai dirbo švariai ir profesionaliai. Be abejo, Aluplast yra mano pasirinkimas.”
 3. Marius B. – Klaipėda: “Pradžioje buvau skeptiškas dėl plastikinių langų, tačiau Aluplast komanda pasiūlė man tokius sprendimus, kurie visiškai atitiko mano namų estetiką. Profesionalus montavimo darbas ir ilgalaikė garantija tik dar labiau sustiprino mano pasitikėjimą jų preke. Dabar esu tikras, kad mano investicija į šiuos langus bus ilgalaikė.”
 4. Ingrida A. – Šiauliai: “Nuo konsultacijos iki montavimo – viskas vyko sklandžiai ir be jokių trikdžių. Aluplast darbuotojai yra tikri savo srities specialistai, o jų dėmesys į detalę mane sužavėjo. Man buvo suteikta papildoma informacija apie langų priežiūrą, o montuotojai užtikrino, kad viskas atrodytų tobulai. Puikus aptarnavimas ir puikus produktas!”
 5. Darius V. – Panevėžys: “Renkantis naujus langus, konsultacijų metu gavau daug naudingos informacijos, o Aluplast pasirūpino, kad visi mano lūkesčiai būtų išgirsti ir įgyvendinti. Po montavimo likau maloniai nustebintas dėl darbo kokybės ir tvarkingumo. O suteikta garantija suteikia papildomą ramybę. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Aluplast – jie tikrai žino, kaip aptarnauti klientą.”
Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Lietuvoje

Lietuvoje Aluplast yra gerai žinoma ir vertinama tiek individualių namų savininkų, tiek didelių statybos projektų vystytojų tarpe. Įmonės atstovybė čia veikia kaip patikimas partneris, tiekiantis aukštos kokybės langus ir duris bei užtikrinantis

Aluplast produktus Lietuvoje galima įsigyti per oficialius atstovus, platintojus bei sertifikuotus montavimo partnerius. Norėdami rasti artimiausią Aluplast langų tiekėją, galite:

 1. Aplankyti Aluplast oficialią svetainę:
  • Čia galite rasti skirtuką “Partnerių paieška” arba “Kur pirkti”, kuris leis jums ieškoti autorizuotų platintojų Lietuvoje.
 2. Susisiekti su Aluplast atstovybe Lietuvoje tiesiogiai:
  • Jie galės suteikti informaciją apie savo produktus ir nurodyti, kur galima juos įsigyti. Taip pat gausite reikiamą konsultaciją dėl produktų, jų montavimo ir garantijų.
 3. Peržiūrėti statybos ir remonto prekių parduotuves:
  • Dažnai didelės statybos medžiagų prekybos vietos turi platų asortimentą, įskaitant ir žinomų prekės ženklų, pavyzdžiui, Aluplast, produktus.
 4. Kreiptis į specializuotas langų parduotuves:
  • Jos dažnai turi išskirtines sutartis su gamintojais ir gali pasiūlyti konkurencingas kainas bei paslaugas.
 5. Socialinių tinklų platformos:
  • Aluplast ar jos partnerių puslapiai socialiniuose tinkluose gali turėti informacijos apie vietinius distributorius ir akcijas.
 6. Rekomendacijos ir atsiliepimai:
  • Pasinaudokite kitų vartotojų patirtimi ir rekomendacijomis forume ar socialinių tinklų grupėse. Taip galite rasti patikimą platintoją ar montavimo meistrą.
Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Aluplast Plastikinių Langų Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie Aluplast plastikinius langus

 1. Kokios yra Aluplast langų izoliacinės savybės? Atsakymas: Aluplast langai yra sukurti taip, kad pasižymėtų aukštomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, o tai yra pasiekiama naudojant kokybiškas profilių sistemas ir dvigubo arba trigubo stiklo paketus.
 2. Kokią garantiją Aluplast suteikia savo langams? Atsakymas: Aluplast dažniausiai suteikia ilgalaikę garantiją savo langų profiliams ir stiklo paketams, tačiau garantijos laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo šalies ir pardavėjo. Paprastai garantija yra nuo 5 iki 10 metų.
 3. Ar galima individualiai pritaikyti Aluplast langus? Atsakymas: Taip, Aluplast langai gali būti pritaikyti pagal individualius matmenis, formą, spalvą ir kitus kliento pageidavimus.
 4. Kaip priežiūrėti Aluplast plastikinius langus? Atsakymas: Aluplast langai yra lengvai prižiūrimi – pakanka nuvalyti profilius drėgnu skudurėliu ir naudoti įprastus namų priežiūros produktus. Svarbu vengti abrazyvinių valymo priemonių ir stiprių chemikalų.
 5. Kokių sprendimų Aluplast siūlo aukštesniam saugumui? Atsakymas: Aluplast siūlo įvairius saugumo sprendimus, įskaitant sustiprintas furnitūras, daugiataškius užraktus ir papildomus saugumo elementus, kurie padeda apsaugoti langus nuo įsilaužimų.
 6. Kokie yra Aluplast langų dizaino pasirinkimai? Atsakymas: Aluplast siūlo platų langų dizaino spektrą, įskaitant įvairias spalvas, profilių formas ir priedus, tokius kaip tarpstiklinės žaliuzės, ornamentiniai stiklai, palangės ir kt.
 7. Ar Aluplast langai yra ekologiški? Atsakymas: Aluplast įsipareigoja gaminti tvarius ir aplinkai draugiškus produktus, kurie atitinka aukštus ekologijos standartus ir yra pagaminti iš perdirbamo PVC.
 8. Kokios yra Aluplast langų montavimo kainos? Atsakymas: Montavimo kainos priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant langų dydį, pasirinktą profilį, stiklo paketą ir montavimo sudėtingumą. Geriausia yra kreiptis į autorizuotus Aluplast atstovus dėl tikslios įkainio konsultacijos.
 9. Kaip Aluplast langai prisideda prie energijos taupymo? Atsakymas: Su savo moderniais stiklo paketais ir profilių sandarumo sistemomis, Aluplast langai sumažina šilumos nuostolius ir padeda sutaupyti energijos šildymui ir vėsinimui, taip prisidedant prie mažesnių sąskaitų už energiją.
 10. Ar Aluplast langai atitinka Europos Sąjungos standartus? Atsakymas: Taip, Aluplast langai yra pagaminti pagal griežtus Europos Sąjungos standartus ir dažnai viršija būtinus reikalavimus, užtikrinant aukštą produktų kokybę ir patikimumą.

Comments are disabled.