Pigiausias Balkonų stiklinimas Šiauliai

 • Izoliacija ir energijos taupymasPlastikiniai langai daugiausia yra dvigubo ar trigubo stiklo konstrukcijos, kurių tarpai užpildyti inertinėmis dujomis, pavyzdžiui, argonu. Tai padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir vėsinimą vasarą, taip sumažinant šildymo ir vėdinimo sąnaudas.
 • PriežiūraPlastikiniai langai lengvai prižiūrimi ir valomi. Jų paviršius netraukia dulkių ir jie gali būti nuvalomi šiltu vandeniu ir muilu.
 • Žema kainaPlastikiniai langai dažniausiai yra pigesni už medinius ar aliumininius analogus, todėl jie gali sutaupyti lėšų įsirengiant ar renovuojant namus.

Susisiekime


  Balkonų stiklinimas

  Niekas neabejoja, kad balkonas gali tapti ne tik papildomu, bet ir itin estetišku bei jaukiu namų kambariu. Tačiau, norint užtikrinti saugumą ir komfortą, būtina pasirūpinti balkonų stiklinimu. Tai yra protinga investicija visiems, kurių namuose yra balkonas, taip pat tiems, kurie nori taupyti savo lėšas. Šiandien galime pasirinkti iš įvairių balkonų stiklinimo sprendimų, durų su įvairiais dizainais ir t. t. Galbūt nežinote, kuris iš šių pasirinkimų atitiks jūsų poreikius geriausiai? Mūsų specialistai suteiks jums pasirinkimo galimybes, padės rasti tinkamiausią sprendimą ir užtikrins aukštos kokybės balkonų stiklinimą. Be to, jie dalinsis naudingais patarimais, kaip užtikrinti ilgalaikį ir patikimą naudojimą.

  Balkonų stiklinimas Šiauliai
  • Izoliacija ir energijos taupymasPlastikiniai langai turi gera šilumos ir garso izoliaciją, todėl jie padeda išlaikyti stabilų temperatūros lygį balkone. Tai sumažina šildymo ir aušinimo sąnaudas, padėdamas taupyti energiją ir pinigus.
  • IlgaamžiškumasPlastikiniai langai yra atsparūs korozijai ir apsaugo nuo oro sąlygų poveikio, pvz., drėgmės, lietaus, šalčio. Jie išlaiko estetišką išvaizdą ilgą laiką.
  • Priežiūra ir tvarkymasPlastikiniai langai yra lengvai priežiūrai, nes juos paprasta valyti. Jums nereikės reguliariai dažyti arba dengti apsauginėmis danga.
  • EstetikaPlastikiniai langai siūlo įvairių dizaino galimybių, todėl galite pasirinkti stilių, kuris geriausiai tinka jūsų namų ar balkono išvaizdai. Jie taip pat būna įvairių spalvų, todėl lengva derinti prie interjero ar išorės apdailos.
  • EkonomiškumasPlastikiniai langai dažnai yra pigesni nei kiti langų medžiagos, pvz., medis arba aliuminis, ir tai gali sutaupyti jums pinigų.
  • SaugumasDauguma plastikinių langų turi daugybę saugos funkcijų, pvz., daugtaškinius užraktus, kad padidintų jūsų namų saugumą.

  Kodėl plastikiniai?

  Izoliacija ir Energetinis Efektyvumas

  Vienas iš pagrindinių plastikinių langų privalumų yra jų gebėjimas užtikrinti geros izoliacijos lygį. Dauguma plastikinių langų yra su dvigubu ar net trijų stiklų sluoksniu, kurio viduje yra inertinės dujos, tokios kaip argonas. Ši konstrukcija padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir vėsinimą vasarą, taip sutaupant energiją ir mažinant šildymo bei vėdinimo sąnaudas. Tai taip pat prisideda prie mažesnės anglies dioksido emisijos, todėl plastikiniai langai yra draugiški aplinkai.

  Ilgaamžiškumas ir Priežiūra

  Plastikiniai langai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Jie yra atsparūs korozijai ir teršalams. Jų paviršius yra lengvai valomas ir netraukia dulkių. Daugelis gamintojų siūlo ilgalaikį garantijos laikotarpį, todėl galite būti tikri dėl šių langų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

  Estetika ir Dizainas

  Plastikiniai langai gali puikiai derintis su įvairių stilių pastatų architektūra. Jie yra prieinami įvairiomis spalvomis, formomis ir stilių variantais, todėl galite lengvai priderinti juos prie savo namų ar verslo pastato išvaizdos. Tai leidžia jums išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą.

  Garsas ir Saugumas

  Plastikiniai langai taip pat gali pagerinti garsų izoliaciją. Jie sumažina garsų, sklindančių iš gatvės ar kaimyninių erdvių, kas turi poveikį vidaus komfortui. Be to, šie langai gali būti įrengti su moderniomis saugumo funkcijomis, pavyzdžiui, daugelio taškų užraktais ir stiprintomis durimis, padidinančiomis pastato saugumą.

  Aplinkosauga

  Plastikiniai langai yra draugiški aplinkai ne tik dėl jų energijos taupymo efektyvumo, bet ir dėl gamybos proceso. Jų gamyba dažnai reikalauja mažiau energijos nei kitų medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio, langams gaminti. Be to, plastikinių langų medžiagos gali būti perdirbamos, sumažinant atliekų kiekį.

  Kaina ir Ekonomiškumas

  Plastikiniai langai dažnai yra ekonomiškesni nei mediniai ar aliumininiai analogai. Tai padeda taupyti pinigus naujo pastato statybos arba senų langų renovacijos metu.