Kaip valyti plastikinius langus?


Valydami plastikinius langus, galite išsaugoti jų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi, ir jų valymas nėra sudėtingas. Štai kaip tai padaryti:

Pirmiausia atidarykite langus

Tai palengvins valymo procesą ir leis lengviau pasiekti visus paviršius.

Nuvalykite dulkės ir purvą

Nuo langų paviršiaus nuvalykite dulkes ir purvą. Tai galite padaryti naudodami dulkių šluostę arba langų robotą.

Nuplaukite langus šiltu muiliniu vandeniu

Paruoškite šiltą vandenį ir įpilkite šiek tiek švelnaus muilo. Muiluotas vanduo puikiai pašalins paviršinius nešvarumus ir riebalus. Naudokite minkštas, nedegias mikropluoštines arba medvilnės šluostes. Venkite naudoti šiurkščias valymo priemones arba šepetėlius, kad nepažeistumėte plastikinių paviršių. Valydami langų rėmus ir apdailos detales galite naudoti seną dantų šepetį, kuris padės pasiekti sunkiai prieinamas vietas ir išvalyti dėmes arba nešvarumus. Nusiplaukite langus šiltu vandeniu kad pašalintumėte muilą ir likusį nešvarumą.

Džiovinkite langus

Su švariais, sausais mikropluoštiniais audiniais. Džiovinimą atlikite tik po aukščiau išvardintų žingsnių, kad neliktų dulkių ant lango paviršiaus.

Papildomai galite naudoti specialius plastikinių langų valiklius

Kurie padės išlaikyti šviesią spalvą ir apsaugos nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai ar lietus.

Palaikykite reguliarią langų priežiūrą

Jei atsiranda didesnių problemų, pvz., korozija arba kitos nešvarumų rūšys, konsultuokitės su gamintoju arba sekite gamintojo instrukcijas. Jeigu reikia susisiekite su specialistais dėl tikslios problemos sprendimo.

Reguliarus plastikinių langų valymas ir priežiūra padės išlaikyti jų išvaizdą ir funkcionalumą ilgą laiką.

Comments are disabled.