Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai


Kartais technologija atsako į tas problemas, kurios atrodo paprastos, bet yra labai erzinančios. Viena iš jų – langų valymas. Nors tai gali atrodyti kaip paprastas darbas, bet kiekvienas, kuris yra bandęs išvalyti didelius langus ar sunkiai pasiekiamas vietas, žino, kokia tai gali būti užduotis. Į šią nišą ir įžengė Hobot 2S, langų valymo robotas, kuris perima visą sunkųjį darbą ir palieka jums laisvą laiką mėgautis kitais dalykais. Šis inovatyvus prietaisas yra sukurtas tam, kad paverstų langų valymą ne tik paprastesniu, bet ir efektyvesniu.

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Pagrindinės Langų Valymo Roboto Hobot 2s funkcijos

Vis dažniau technologijų plėtra atlieka didelį vaidmenį mūsų kasdieniniame gyvenime, ypač namų priežiūroje. Būtent dėl šios priežasties Hobot sukūrė 2S modelį, kuris ne tik palengvina, bet ir paefektyvina langų valymo procesą. Pasižvelkime į pagrindines šio roboto funkcijas:

 • Dvigubas ultragarsinis purškimas: Vienu iš esminių langų valymo uždavinių yra užtikrinti, kad vanduo būtų tolygiai paskirstytas ant lango paviršiaus. Hobot 2S, dėka dviejų ultragarsinių purkštukų, sugeba purškti vandens lašelius į 15 mikrometrų tankią miglą, dėl ko užtikrinama, kad langai bus valomi be jokių dryžių arba vandens lašų.
 • 3 automatiniai valymo režimai: Kiekvienas langas yra skirtingas, todėl reikalingi įvairūs valymo režimai. Su Hobot 2S galite pasirinkti iš trijų skirtingų režimų: zigzago, N formos arba random, priklausomai nuo lango formos ir dydžio.
 • Infraraudonųjų spindulių jutikliai: Saugumas yra pirmenybė. Dėl šios priežasties Hobot 2S buvo įrengtas su infraraudonųjų spindulių jutikliais, kurie aptinka lango kraštus. Tai užtikrina, kad robotas neatsisuktų nuo lango ir nenukristų.
 • Apsaugos lynas: Kad robotas būtų dar saugesnis, Hobot 2S pritvirtintas prie apsaugos lanko. Jei netikėtai nutrūktų elektros tiekimas, apsaugos lynas užtikrins, kad robotas nenukristų.
Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Langų valymo roboto Hobot 2S kainų rėžiai Lietuvoje

Parduotuvė Kaina
Bigbox.lt 340 €
Toppc.lt 342 €
Varle.lt 343 €
Homerobots.lt 345 €
Pigu.lt 345 €
Muresta.lt 347 €
Gpro.lt 350 €
Robohouse.lt 450 €

Kainos palyginimo išvada

Hobot 2S yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško pigaus ir efektyvaus langų valymo roboto. Jis turi visas pagrindines funkcijas, reikalingas kokybiškam langu valymui, o jo kaina yra prieinama daugeliui vartotojų. Jei ieškote brangiau kainuojančio, tačiau pažangesnio langų valymo roboto, galite rinktis vieną iš kitų rinkoje esančių modelių. Šie robotai turi daugiau funkcijų, tokių kaip automatinis langų valymas, valymas įvairiais režimais ir kt.

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Kiek Kainuoja Langų Valymo Robotas Hobot 2s, Klientų Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai apie langų valymo robotą Hobot 2S:

 1. Marius, 35 m.: “Prieš perkant šį robotą, langų valymas buvo tikra kančia. Dabar negaliu patikėti, kaip lengvai ir greitai mano langai tampa švarūs. Hobot 2S – tikras gelbėtojas!”
 2. Lina, 42 m.: “Turime didelę stiklinę verandą, kurią valyti rankomis buvo tikras išbandymas. Su Hobot 2S viskas tampa taip paprasta! Be to, labai patiko įvairūs valymo režimai.”
 3. Justas, 28 m.: “Sceptiškai žiūrėjau į šį prietaisą, bet dabar džiaugiuosi, kad nusprendžiau įsigyti. Infraraudonieji jutikliai puikiai veikia, o apsaugos lynas suteikia ramybę.”
 4. Ieva, 38 m.: “Neįtikėtina, kaip šis mažas robotas gali taip efektyviai valyti langus! Ypač patiko dvigubas ultragarsinis purškimas – langai blizguoja, lyg būtų nauji.”
 5. Domas, 50 m.: “Turiu įmonę su dideliais vitrininiais langais. Hobot 2S tapo mano komandos nariu, kuris nuolat užtikrina, kad mūsų biuras atrodytų nepriekaištingai. Labai rekomenduoju!”
 6. Viktorija, 29 m.: “Manau, kad šis robotas yra puikus investicinis sprendimas. Taupau daug laiko, o mano langai visada švarūs. Hobot 2S turiu jau šešis mėnesius, ir jokio nusivylimo nejaučiau.”

Dažniausiai užduodami klausimai apie langų valymo robotą Hobot 2S:

 1. Ar Hobot 2S tinka visų tipų langams?
  • Hobot 2S yra pritaikytas daugumai langų tipų, tačiau rekomenduojama įsitikinti, kad jūsų langų storis yra iki 5 mm.
 2. Kiek laiko robotas gali dirbti be pertraukos?
  • Hobot 2S gali dirbti iš eilės kelias valandas, tačiau tiksli darbo trukmė priklauso nuo langų dydžio ir nešvarumo laipsnio.
 3. Ar robotas veikia be elektros lizdo?
  • Hobot 2S reikalauja nuolatinio elektros šaltinio, bet yra aprūpintas apsaugos lanku, kuris neleis jam nukristi, jei nutrūktų elektros tiekimas.
 4. Kaip robotas aptinka lango kraštus?
  • Hobot 2S turi infraraudonųjų spindulių jutiklius, kurie aptinka lango kraštus ir užtikrina saugų jo judėjimą.
 5. Ar robotas palieka dryžus ar kitas žymes ant langų?
  • Dėl dvigubo ultragarsinio purškimo technologijos, Hobot 2S valo langus efektyviai, tolygiai ir be dryžių.
 6. Ar Hobot 2S yra saugus naudoti ant aukštų langų?
  • Taip, robotas yra pritvirtintas prie apsaugos lanko, kuris apsaugo jį nuo nukrentimo.
 7. Kaip prižiūrėti ir valyti robotą po naudojimo?
  • Rekomenduojama švelniai nuvalyti roboto paviršių drėgnu skudurėliu ir reguliariai tikrinti, ar jo valymo pagalvėlės yra švarios.
 8. Ar galima naudoti kitus valiklius be vandens su Hobot 2S?
  • Taip, galima naudoti specialius langų valymo skysčius, bet rekomenduojama vengti stiprių chemikalų, kurie gali pažeisti roboto komponentus.
 9. Ar Hobot 2S gali valyti veidrodžius ar kitas stiklo paviršius?
  • Taip, robotas yra pritaikytas valyti ne tik langus, bet ir kitus lygius stiklo paviršius.

Comments are disabled.