Langų valymas liaudiškomis naturaliomis priemonėmis (pvz.: Actu)


Balkono langai dažnai būna veikiami aplinkos veiksnių, tokių kaip dulkes, nešvarumus ir oro užterštumą. Norėdami išlaikyti šių langų švarią išvaizdą ir tinkamą veikimą, rekomenduojama juos reguliariai valyti. Štai kaip tai padaryti:

Išvalykite dulkės ir purvą

Pirmas žingsnis yra pašalinti dulkės ir purvą nuo langų paviršiaus. Tai galite padaryti šluostydami langų rėmus, stiklus ir kitas paviršius šepetėliu arba drėgnu mikropluoščiu šluosčiu.

Nuplaukite langus šiltu muiliniu vandeniu

Paruoškite šiltą vandenį ir sumaišykite su švelniu, neutraliu muilu. Naudojant minkštas medvilnės šluostes arba mikropluoštinę šluostę, nuplaukite langų paviršių vandeniu, kad pašalintumėte riebalus, dulkes ir nešvarumus.

Nuplaukite langus šiltu vandeniu

Kad nuvalytumėte muilą ir likusį nešvarumą. Užtikrinkite, kad vanduo būtų švarus ir be valiklio likučių.

Džiovinkite langus

Naudodami sausas ir švarias mikropluošto arba medvilnės šluostes. Papildomai galite naudoti stiklo valiklius, kurie padės suteikti skaidrumą ir blizgesį stiklams.

Palaikykite reguliarią priežiūrą

Periodiškai patikrinkite langus dėl korizijos ar kitų problemų. Jei pastebėsite rimtų problemų, radę tokius gedimus, konsultuokitės su specialistais.

Prieš žiemą apsaugokite balkono langus

Ypač jei jie yra atviri arba yra jautrūs šalčiui. Uždėkite sandarinimo juostas ir kitas apsaugos priemones, kad išvengtumėte šalto oro sąlyčio.

Atliekant reguliarią balkono langų priežiūrą ir valymą, galite išlaikyti jų išvaizdą ir funkcionalumą ilgą laiką. Tai taip pat padės užtikrinti saugų ir patogų jų naudojimą.

Comments are disabled.